Kareena – o mnie

Jestem kareena i prowadzę tego bloga czysto hobbystycznie.

Na co dzień pracuję, a w wolnych chwilach zajmuję się różnościami. O części z nich będę pisać na blogu :) Nie ma on sprecyzowanej tematyki, ale z pewnością poświęcę uwagę ciekawym rozwiązaniom z różnych dziedzin lub zanotuję coś co może mi się przydać (np. jakiś przepis).

 

Niektóre moje zainteresowania..

  • Lubię czytać i nie ograniczam się do jednego gatunku literackiego.  Najważniejsze, by książka potrafiła mnie zainteresować, wtedy ją na pewno doczytam do końca. Czytam tradycyjnie, w czytniku lub telefonie – każda z tych form ma swoje zalety :)
  • Robię również zdjęcia, szczególnie lubię fotki makro wszelkich „robali” – także tych, od których normalnie (tzn. bez aparatu) trzymałabym się z daleka :)  Część moich zdjęć opublikowałam tutaj.
  • Lubię zwierzęta, aktualnie posiadam kota i akwaria. Hobby akwarystyczne doczekało się osobnej strony, która aktualnie jest w budowie.
  • Od zawsze lubiłam także grać – na komputerze, telefonie… Aktualnie dużo rzadziej, ale nie zamierzam z tego zrezygnować, choć już tak nie śledzę nowości. :) Myślę, że będzie można tutaj przeczytać o polecanych przeze mnie grach i programach – szczególnie tych na androida.
  • Interesuję się również e-papierosami, więc coś o nich również będę pisała. Nie chcę robić specjalnej strony o nich, ale jakiś kącik im tutaj urządzę :) Oczywiście nie namawiam nikogo do nowego nałogu, ale uważam, że lepiej wapować elektroniczne papierosy niż palić tradycyjne „analogi”.
  • Rośliny.. no, może „hobby” to za duże słowo, ale bardzo lubię swoje kwiaty z parapetu.  Większość to sukulenty. Pewnie je tutaj pokażę :)
  • Nie przepadam za robótkami ręcznymi, ale niespodziewanie polubiłam filcowanie. :) Od czasu do czasu coś pokracznego „dziubię”. Do tej pory najwięcej zrobiłam miśków. Kiedyś napiszę coś więcej na ten temat.

 

Skorzystaj z formularza poniżej, jeśli chcesz wysłać do mnie maila.

 

Dodaj komentarz